PORADENSTVO

S problémami sa stretávame všetci.

Zdravé vzťahy sú dôležitou súčasťou života. Sú investíciou, ktorá sa oplatí. Čím viac do nich vložíme, tým viac môžeme získať. Poskytujú nám oporu, posilňujú dušu a zdravie a ovplyvňujú aj celý náš spoločenský život. Nefungujúce vzťahy preto môžu byť veľmi zničujúce.
Ak máte vo vzťahu problém, dostali ste sa do situácie, ktorú už nezvládate sami vyriešiť, prípadne sa potrebujete naučiť čo sú to zdravé vzťahy úplne od základov, sme tu pre vás. Spolu prídeme na to, ako vám pomôcť. Budete na sebe pracovať, naučíte sa správne komunikovať a určiť si zdravé hranice. Nebude to jednoduchý a bezbolestný proces, ale jeho výsledkom bude váš šťastnejší a plnohodnotnejší život.

Sami na to častokrát nestačíme.

Všetci máme túžbu naplno využiť potenciál, ktorý nám život ponúka. Ten sa však nenapĺňa ľahko, keď partner stráca záujem o váš vzťah. To je obvyklá situácia našich klientov.

Nefunkčné vzťahy je nevyhnutné napraviť. Klientom pomáhame nájsť odpoveď na základnú otázku: "Čo musíte urobiť, aby bol váš vzťah lepší?" Predpokladáme, že naši klienti potrebujú viac riešení, než len emocionálnu pomoc. Obaja partneri sú ľudskými bytosťami, ktorých musíme milovať a pomáhať im, ale všetko pri zachovaní určitých hraníc. Dve slová, ktoré najlepšie charakterizujú naše metódy, sú "láska" a "bezpečie".

Ako máte vedieť, či potrebujete pomoc?
Osobné problémy

Najmä mladí ľudia častokrát neusilujú o pomoc, keď sú v psychologickej núdzi, trpia depresiami alebo úzkosťou. Životné problémy môžu mať však závažný dopad, so značným ničivým účinkom, na formovanie osobnosti a zaradenie sa do života v dospelosti. Povzbudiť mladých ľudí, aby vyhľadali pomoc býva často obtiažne, avšak práve terapie sú vhodnou liečbou na odstráneni depresií a úzkostí a iných psychických problémov.

Partnerské vzťahy

Vo vzťahu niektorí ľudia potrebujú pomoc so základmi, pretože nikdy nemali zdravý vzťah. Cítia sa frustrovaní, keď komunikujú so svojimi partnermi, a zároveň majú zlý pocit zo seba. Iní boli roky šťastní, ale dostali sa do fázy, že nevedia, ako zvládnuť vzťah bez ďalších škôd. Všetci môžu ťažiť z pomoci, ktorú poskytujeme.

Je pomoc poskytovaná po telefóne alebo osobne?

Môžeme vám zavolať na ľubovoľné telefónne číslo alebo môžeme použiť Skype (slobodný softvér pre komunikáciu). Ak sa rozhodnete používať Skype a máte webovú kameru, môžeme komunikovať z očí do očí. Nech si vyberiete akúkoľvek možnosť, všetky poplatky sú už zahrnuté v základnej cene. Nie sú žiadne skryté alebo dodatočné poplatky. Ďalšou výhodou je možnosť pre partnerov mať spoločné sedenie, aj keď sú v rôznych mestách alebo krajinách. Jednoducho vytvoríme konferenčný hovor. Ďalšou výhodou je možnosť získať pomoc bez ohľadu na to, kde ste. Stačí, ak budete mať prístup k telefónu alebo počítaču. Tento spôsob je ideálny pre ľudí, ktorí často cestujú, alebo chcú využívať napr. svoje pracovné prestávky.

Netrápte sa pomôžte si.

Rešpektujeme vaše súkromie!

Nezáleží či sa rozdodnete využívať osobné stretnutia alebo on-line terapeuta, služby vždy zostávajú absolútne anonymné.
Rešpektovať vaše súkromie je pre nás priota. Všetky naše služby sú dôverné. Všetky záznamy sú prístupné iba osobnému terapeutovi. Informácie o sedení možu byť vydané tretej osobe popr. zverejnené len s písomným súhlasom klienta.